facebook

Kosmetologia estetyczna - teraz również z dojazdem !

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej

ZABIEGI

Każdy zabieg kosmetologiczny w L'ESTETICA to odpowiednio przemyślany i przygotowany rytuał, z odpowiednim wstępem i częścią główną. Takim podejściem zapewniam klientce oczekiwane efekty zabiegów a sobie samej poczucie spełnienia i satysfakcji z wykonanej pracy.

Żaden zabieg, nawet z pozoru mało inwazyjny, nie może się odbyć bez prawidłowo wykonanego Wywiadu Kosmetologicznego.

Przeprowadzany jest wnikliwie, trwa ok. 20 minut a jego celem jest precyzyjne zdiagnozowanie rodzaju i stanu skóry, ustalenie wskazań i przeciwskazań do planowanych zabiegów jak również (a może przede wszystkim) oczekiwań klientki po zabiegu.  
Bez tego wstępu nawet najsprawniej wykonany zabieg przez kosmetologa oraz użycie najnowocześniejszego sprzętu mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Ważnym krokiem jest również Wstępne Oczyszczenie Skóry: demakijaż twarzy, szyi i dekoltu, mający na celu usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni naskórka w celu przygotowania go do dalszych czynności zabiegowych (produkty do demakijażu skóry są również odpowiednio dobierane w zależności od rodzaju skóry).

Teraz jesteśmy gotowi do zabiegu !

Z menu po lewej stronie wybierz interesujący Cię opis zabiegu - zapraszam również do bezpośredniego kontaktu jeśli chciałabyś indywidualnie omówić problematykę Twojej skóry !

 

 

                                                                                                                         Katarzyna Suchocka