header_organic_1 header_organic_2 slide1 kosmetyki

Unikatowa, magiczna sala masażu w tężni solankowej!

Kosmetologia estetyczna

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej

O nas

Witam serdecznie na stronie lestetica.pl - Twoim miejscu w sieci będącym jednocześnie źródłem wiedzy z dziedziny kosmetologii jak również kompleksowej oferty pielęgnacji Twojego ciała i twarzy.

 

Profesjonalne wykształcenie + doświadczenie

Droga, jaką przebyłam do zostania kosmetologiem rozpoczęła się od ukończenia dziennego Studium Kosmetycznego „Oświata” w Katowicach. Następnie po kilku latach pracy zarówno w sprzedaży kosmetyków jak i salonach kosmetycznych rozpoczęłam studia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia.

W roku 2011 nastąpił przełom. Po latach pracy na etatach w salonach oraz korporacjach kosmetycznych, znużona brakiem perspektyw i możliwości rozwoju, zapadła decyzja o wymarzonym, własnym projekcie - L’ESTETICA Kosmetologia Estetyczna.

 

Nieustający rozwój 

Targi, wystawy, sympozja … w dzisiejszych czasach bycie kosmetologiem to nieustająca edukacja. Jako osoba wykonująca swój zawod bo „chce” … a nie „musi”, traktując go jednocześnie jako własne hobby, staram się być na bieżąco ze wszelkimi nowościami ze świata kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zawsze możesz liczyć na ostatnie news'y ze świata kosmetologii przenoszone na bieżąco do aktualnej oferty.

 

Niezależność = jakość

Misja L’ESTETICA opiera się na kilku podstawowych filarach.

Nie należę do żadnej sieci i jestem niezależna od producentów kosmetyków, co gwarantuje moim klientom kompleksową ofertę oraz obiektywizm w konsultacjach kosmetologicznych oraz doborze preparatów do zabiegów odpowiadających indywidualnym problemom skórnym klientki.

Jako niezależnej firmie, nikt nie narzuca mi planów sprzedażowych, nie mam obowiązku sprzedaży produktów czy zabiegów określonych marek. Każdej klientce poświęcam maksymalną ilość czasu, zapewniając konsultacje i profesjonalizm wykonywanych zabiegów.

Pracuję wyłącznie na markowych produktach renomowanych producentów, zapewniających bezpieczeństwo i pożądany efekt oferowanych usług.

Swoje klientki uwrażliwiam na jakość oferowanych zabiegów i preparatów a nie samą cenę, która w dobie popularnych zakupów internetowych nie zawsze idzie w parze z pożądaną jakością. W tej materii nei uznaję kompromisów, niemniej jestem przekonana, że będziecie mile zaskoczone ofertą !

 

Elastyczność

Z myślą o osobach zapracowanych, żyjących w biegu, chcących zrelaksować się w zaciszu swojego domu, powstała koncepcja mobilnych usług kosmetologicznych.

Teraz większość profesjonalnych usług z oferty może być wykonanych również w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie na terenie Górnego Śląska. Po co tracić czas i pieniądze na dojazd ? Kosmetolog przyjedzie do Ciebie ! Twoje piękno w Twoim domu ... 

W skład usług mobilnych, oprócz typowych zabiegów, wchodzi również obsługa wszelkiego rodzaju imprez, takich jak śluby, panieńskie i babskie wieczory, sesje fotograficzne, etc.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, higienę zabiegu oraz najwyższą jakość wykonania, makijaż permanentny nie jest wykonywany w formule mobilnej.

Decydując się na wizytę u mnie koniecznie zarezerwuj dodatkową chwilę na dobra kawę i pogaduchy o tym co nowego w kosmetyce i co mogłybyśmy u Ciebie wykorzystać ! ;-)

 

                                                                                                                                                                  zapraszam,

                                                                                                                                                                  Kasia Suchocka