header_organic_1 header_organic_2 slide1 kosmetyki

Unikatowa, magiczna sala masażu w tężni solankowej!

Kosmetologia estetyczna

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej

ZABIEGI DLA KOBIET

Z menu wybierz interesującą kategorię zabiegów - zapraszam również do kontaktu z nami, jeśli chcesz indywidualnie omówić problematykę Twojej skóry!

TWARZ

CIAŁO

DŁONIE I STOPY

MAKIJAŻ PERMANENTNY

TRYCHOLOGIA

OFERTA ŚLUBNA

 

Każdy zabieg kosmetologiczny w L'ESTETICA Organic Beauty Room to przemyślany rytuał, z odpowiednim wstępem i częścią główną. Takim podejściem zapewniamy naszym klientkom oczekiwane efekty zabiegów a nam samym poczucie spełnienia i satysfakcji z wykonanej pracy.

Żaden zabieg, nawet z pozoru mało inwazyjny, nie może się odbyć bez prawidłowo wykonanego Wywiadu Kosmetologicznego. Przeprowadzany jest wnikliwie a jego celem jest precyzyjne zdiagnozowanie rodzaju i stanu skóry, ustalenie wskazań i przeciwskazań do planowanych zabiegów jak również (a raczej przede wszystkim) Twoich oczekiwań! Bez tego wstępu nawet najsprawniej wykonany zabieg przez kosmetologa oraz użycie najnowocześniejszego sprzętu mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Ważnym krokiem jest również Wstępne Oczyszczenie Skóry: demakijaż twarzy, szyi i dekoltu, mający na celu usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni naskórka w celu przygotowania go do dalszych czynności zabiegowych (produkty do demakijażu skóry są również odpowiednio dobierane w zależności od rodzaju skóry).

Teraz jesteśmy gotowi do zabiegu !

Do zobaczenia!
Katarzyna Suchocka

 

laser zabieg

Powiedz KONIEC NIECHCIANEMU OWŁOSIENIU
- wybierz naszą skuteczną epilację laserem diodowym!

Najnowszy laser światłowodowy GSD® Coolite Pro™ już w naszym salonie!

Sprzęt klasy premium, spełniający najwyższe normy urządzenia medycznego!

Sprawdź nasze atracyjne ceny i czekające na Ciebie PROMOCJE!