slide1 kosmetyki

Kosmetologia estetyczna - teraz również z dojazdem !

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA - TWARZ

Niechirurgiczne odmładzanie skóry bez skalpela! Kompletna odbudowa i regeneracja skóry.

 

Mezoterapia igłowa

 • Natinuel Normalize Skin CR
  Zabieg wskazany w celu optymalizacji fizjologii skóry oraz zapobiegania procesowi starzenia (biostymulacja kolagenu III). Biostymulacja najnowszej generacji, skóry właściwej w celu uzyskania biologicznego odmłodzenia skóry twarzy,
 • Natinuel Restructure Skin Lift
  Zabieg wskazany w celu poprawy elastyczności skóry poprzez zwiększenie spójności skóry właściwej (biostymulacja kolagenu I). Ujędrnienie i poprawa gęstość skóry, stymulacja produkcji kolagenu fibrotycznego, efekt liftingu.
 • Natinuel Fat Normalize
  Zabieg wskazany w celu zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej poprzez pobudzenie apoptazy adipocytów (komórek tłuszczowych), o działaniu liposukcji bez ingerencji chirurgicznej. 
  Po 1 tygodniu od zabiegu następuje redukcja objętości tkanki tłuszczowej w danej partii ciała. Wspomaga pozbyć się problemu podwójnego podbródka, worków tłuszczowych w okolicy oka, nadmiaru tkanki tłuszczowej na policzkach.
Natinuel Normalize Skin CR / Natinuel Restructure Skin Lift CENA ZABIEGU
      Twarz  199 zł
      Twarz, szyja 299 zł
      Znieczulenie do zabiegu 49 zł
Natinuel Fat Normalize  
      Twarz (1 cm³ tkanki tłuszczowej) 20 zł

 

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia "Dermapen", wprowadzający substancje aktywne mikroigłami w głąb skóry. Mikroigły tworzą w skórze mikrokanaliki, przez które substancje mogą szybciej i skuteczniej wnikać w jej głąb. Zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych koncentratów, dobieranych w zależności od indywidualnej problematyki skóry.

  CENA ZABIEGU
      Twarz  149 zł
      Okolice oczu/ust 99 zł
      Znieczulenie do zabiegu 49 zł