header_organic_1 header_organic_2 slide1 kosmetyki

Unikatowa, magiczna sala masażu w tężni solankowej!

Kosmetologia estetyczna

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej

RYTUAŁY SPA W TĘŻNI SOLANKOWEJ

Gorące muszle Lava Shells, Płonącą Świeca czy może Czar Czekolady? Czas na relaks!

Czy znasz już naszą magiczną salę masażu?

Unikatowy wystrój w ducho Organic w połączeniu z jedyną w swoim rodzaju TĘŻNIĄ SOLANKOWĄ tworzą niepowtarzalny klimat sprzyjający odprężeniu i proponowanym masażom!

Masaże oparte na potędze olejków eterycznych, którą ujawnia synergia tych cennych składników oraz rąk masażysty. Ekskluzywna i specyficzna sztuka masażu zapewnia doskonałe samopoczucie od koniuszków palców stóp, aż po końce rzęs.

Delikatna forma masażu pozwalająca na wyciszenie i odprężenie. Zabieg wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu oraz usunie napięcie mięśni spowodowane stresem, poprawi krążenie krwi i limfy, zadziała detoksykująco, przywracając harmonię ciała i duszy.

Podczas Rytuału SPA naładujesz baterie na co najmniej kilka kolejnych dni, zadbamy o Ciebie na każdym etapie naszego spotkania. A to wszystko w unikatowym pomieszczeniu w połączeniu z jedyną w swoim rodzaju TĘŻNIĄ SOLANKOWĄ oraz panującym tu klimacie, który uwolni Cię od negatywnych skutków stresu i wdychanego smogu bez konieczności wyjazdu poza miasto.

Holistyczna pielęgnacja podczas rytuału, odżywi i zrewitalizuje skórę, silnie nawilży, poprawi elastyczność, jędrność i napięcie, uczyni ją jedwabiście gładkim, lśniącym i otulonym zmysłowym zapachem.

 

 

wariant 60 minut

wariant 90 minut

Rytuał Okazjonalny dla Dwojga "Prosecco i świece".

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy ciepłym olejem z płonącej świecy oparta na potędze cennych naturalnych składników utworzone z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości oraz rąk masażysty.

Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz/lub tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku), która wprowadzi Was w stan błogiego relaksu a częśc główna opiera się na masażu całego ciała ciepłym olejem z płonącej świecy - całość prowadzona przez dwie masażystki jednocześnie.

W wariancie 90 minutowym rytuał dodatkowo zawiera: odżywczo - wygładzający peeling cukrowy oraz maskę na twarz z masażem twarzy (maska dobrana do potrzeb skóry).

Podczas rytuału naładujecie baterie co najmniej na kolejnych kilka dni, zadbamy o Was na każdym etapie naszego spotkania. A to wszystko w unikatowym pomieszczeniu w połączeniu z jedyną w swoim rodzaju TĘŻNIĄ SOLANKOWĄ oraz panującym tu mikroklimacie, który uwolni Was od negatywnych skutków stresu i wdychanego smogu bez konieczności wyjazdu poza zatłoczone miasto.

Na koniec poczęstujemy Was buteleczkami Prosecco lub nietuzinkowym napojem bezalkoholowym wraz z dawką słodyczy w postaci pralin, doskonałej czekolady, świeżych owoców i pozostawimy samych w zaciszu klimatycznej tężni na wprost opływających solanką brzozowych gałązek.

299 zł

499 zł

 

 

CENA
ZA
OSOBĘ 

CENA
ZA
PARĘ

RYTUAŁ SZAMPAŃSKA ROZKOSZ PŁONĄCA ŚWIECĄ

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy ciepłym olejem z płonącej świecy oparta na potędze cennych naturalnych składników utworzone z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości oraz rąk masażysty. Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku) która wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

Rytuał Szampańska Rozkosz zawiera:

- Odżywczo-wygładzający peeling cukrowy

- Masaż całego ciała ciepłym olejem z płonącej świecy

- Maskę na twarz z masażem twarzy (maska dobrana do potrzeb skóry)

- Podczas wizyty otrzymasz poczęstunek w postaci lampki prosecco lub napoju bezalkoholowego oraz dobranych słodyczy.

 

299 zł

 

499 zł

RYTUAŁ CZAR CZEKOLADY

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy oparta na potędze cennych składników naturalnej gorzkiej czekolady która uwalnia endorfiny oraz rąk masażysty. Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku), która wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

Rytuał Czar Czekolady zawiera:

- Peeling o zapachu czekoladowo-pomarańczowym,

- Masaż całego ciała gorącą czekoladą,

- Maskę na twarz z masażem twarzy (maska dobrana do potrzeb skóry),

- Podczas wizyty otrzymasz poczęstunek w postaci lampki czerwonego wina lub filiżankę gorącej czekolady oraz śliwki kalifornijskie lub czekoladki.

Zabieg idealny dla skóry szarej, zmęczonej, wymagającej natłuszczenia i nawilżenia. 

 

299 zł

 

499 zł

RYTUAŁ GORĄCYMI MUSZLAMI LAVA SHELLS

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy gorącymi muszlami Lava Shells, w 100% naturalnymi, pochodzącymi z wybrzeża Filipin - to absolutna światowa nowość! Podczas masażu muszle rozgrzewają się, uwalniając jony wapnia, które są przyswajane przez skórę wspierając naturalne procesy jej odnowy. Działają odprężająco, rozluźniają oraz zwalczają ogólne napięcie. Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku), która wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

Rytuał gorącymi Muszlami Lava Shells zawiera:

- Aromatyczny, kremowy peeling

- Masaż całego ciała gorącymi Muszlami Lava Shells

- Maskę na twarz z masażem twarzy (maska dobrana do potrzeb skóry)

- Podczas wizyty otrzymasz poczęstunek w postaci egzotycznego drinka.

 

349 zł

 

599 zł