header_organic_1 header_organic_2 slide1 kosmetyki

Unikatowa, magiczna sala masażu w tężni solankowej!

Kosmetologia estetyczna

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej

laser zabieg

W naszym salonie korzystamy z najwyższej klasy lasera światłowodowego Coolite Pro™.

Laser należy do nas, jest na bieżąco serwisowany. Nie pracujemy na wypożyczanym sprzęcie niewiadomego pochodzenia.
Masz pewność, że zabiegi będą wykonywane z powtarzalną, najwyższą jakością!

Czym różni się od tradycyjnej depilacji laserowej?

Tradycyjne lasery generują wiązkę światła, która gwałtownie podnosi temperaturę mieszka aż do 65°C niszcząc go w ten sposób. Technologia Jet Smooth zastosowana w Coolite Pro stopniowo nagrzewa mieszki włosowe i kieruje w ich kierunku dużą ilość impulsów o niewielkiej częstotliwości, co daje znacznie lepsze rezultaty, w postaci trwałego zniszczenia brodawek włosowych oraz mieszków włosowych.

Nowoczesny układ chłodzenia w połączeniu z technologią Jet Smooth gwarantują najwyższą wydajność i sprawiają, że zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny i wyjątkowo szybki.

Złoty standard depilacji laserowej – fala o długości 810 nanometrów!

Naukowo dowiedziono, że fala o długości 810 nm daje najlepsze efekty usuwania owłosienia niezależnie od fototypu skóry! Wiązka światła o takiej długości jest najskuteczniej pochłaniana przez melaninę znajdującą się w mieszkach włosowych, trwale uszkadzając je i tym samym powodując trwałą utratę włosów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Poza wysoką skutecznością epilacja laserowa zapewnia całkowite bezpieczeństwo.
Tradycyjne metody usuwania owłosienia (depilacja woskiem, golenie) wiążą się nie tylko ze zwiększeniem tendencji do wzrastania włosków, ale przede wszystkim licznymi konsekwencjami o negatywnym działaniu dla skóry, takimi jak reakcje alergiczne, przebarwienia, podrażnienia naskórka, efekt „truskawki” czyli czerwonych kropeczek na skórze.
Depilacja laserowa jest metodą bezinwazyjną – nie wpływa na strukturę naskórka. Jej celem jest niszczenie włosa "od środka" - poprzez trwałe zniszczenie mieszków włosowych.

Depilacja czy Epilacja Laserowa – o co chodzi?

Często jesteśmy o to pytani, niejednokrotnie w fachowych opisach spotkacie Epilację, niektórzy sądzą że połknięto literkę „d”. Otóż nie – to nie jest błąd :-). Wszystko się zgadza! Epilacja z definicji oznacza trwałe usuwanie owłosienia – z użyciem lasera, a z kolei Depilacja to tymczasowe usuwanie włosków np. woskiem, pęsetką. W powszechnym użytku przyjęło się częściej mówić "depilacja" niż "epilacj" laserowa – bądźmy szczerzy w potocznym języku nie ma to większej różnicy – niejednokrotnie sami się na tym łapiemy i upraszczamy sobie zycie ;-). I tak też podchodzimy do tego na naszej stronie - opisy w cennikach oparliśmy na słowie "Depilacja" ale tak na prawdę oferujemy Wam Epilację Laserową :) ! 

Ile zabiegów należy wykonać? 

Oczywiście odpowiedź nie jest jedna, gdyż zależy od wielu czynników. Najłatwiejszym do usuwania jest ciemny włos, jasny czy rudy jest trudniejszy – gdyż cebulki ich włosów zawierają mniej melaniny. Do tego dochodzi grubość włosa i kolor skóry. Co do zasady zalecamy nastawić się na serię minimum 4-5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Może okazać się, że liczba zabiegów będzie musiała być większa – np. 5-8 powtórzeń w zależności od indywidualnych cech skóry, ilości nadmiernego owłosienia (spowodowanego np. zaburzeniami hormonalnymi).

Dlaczego serie w odstępach 4-6 tygodni?

Cykl życia włosa dzieli się na 3 fazy: Anagenu, Katagenu i Telogenu. Światło lasera jest skuteczne jedynie w fazie wzrostu włosa czyli Anagenu. W okresie zalecanych 4-6 tygodni przerwy „hodujemy” sobie kolejną partię włosów w fazie Anagenu i pozbywamy się ich ponownie laserem. Sposób w jaki włosy rosną wyklucza stuprocentowe wyeliminowanie włosów za pomocą lasera - gdyż zawsze będziemy mieli włosy w różnej fazie ich życia. To jest po prostu anatomicznie niemożliwe. Jednak skuteczność epilacji laserowej określa się do 95%! I możecie nam wierzyć, że w praktyce oznacza to po prostu brak włosów!!!

Czy epilacja laserowa boli?

Jak ma być pięknie musi boleć? ;-) Znamy te powiedzenie - jednak uspokajamy! Nie jest tak źle! Zabieg laserem wiąże się z pewnym dyskomfortem - musimy mieć tego świadomość. Oczywiście każda osoba ma indywidualną wrażliwość na dyskomfort w postaci miejscowego pieczenia lub szczypania. Dlatego też, każdy zabieg rozpoczynamy od próby laserowej w celu zapoznania z uczuciem jakie towarzyszy działaniu lasera i określeniu granicy komfortu, dobierając indywidualnie parametry wiązki lasera. Ponadto nasz laser posiada unikatową głowicę chłodzącą, która skutecznie łagodzi odczucia.

 

 

laser zabieg

Powiedz KONIEC NIECHCIANEMU OWŁOSIENIU
- wybierz naszą skuteczną epilację laserem diodowym!

Najnowszy laser światłowodowy GSD® Coolite Pro™ już w naszym salonie!

Sprzęt klasy premium, spełniający najwyższe normy urządzenia medycznego!

Sprawdź nasze atracyjne ceny i czekające na Ciebie PROMOCJE!