header_organic_1 header_organic_2 slide1 kosmetyki

Unikatowa, magiczna sala masażu w tężni solankowej!

Kosmetologia estetyczna

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej

RYTUAŁY SPA W TĘŻNI SOLANKOWEJ

Gorące muszle Lava Shells, Płonącą Świeca czy może Czar Czekolady? Czas na relaks!

Czy znasz już naszą magiczną salę masażu?

Unikatowy wystrój w duchu Organic w połączeniu z jedyną w swoim rodzaju TĘŻNIĄ SOLANKOWĄ tworzą niepowtarzalny klimat sprzyjający odprężeniu i proponowanym masażom!

Masaże oparte na potędze olejków eterycznych, którą ujawnia synergia tych cennych składników oraz rąk masażysty. Ekskluzywna i specyficzna sztuka masażu zapewnia doskonałe samopoczucie od koniuszków palców stóp, aż po końce rzęs.

Delikatna forma masażu pozwalająca na wyciszenie i odprężenie. Zabieg wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu oraz usunie napięcie mięśni spowodowane stresem, poprawi krążenie krwi i limfy, zadziała detoksykująco, przywracając harmonię ciała i duszy.

Podczas Rytuału SPA naładujesz baterie na co najmniej kilka kolejnych dni, zadbamy o Ciebie na każdym etapie naszego spotkania. A to wszystko w unikatowym pomieszczeniu w połączeniu z jedyną w swoim rodzaju TĘŻNIĄ SOLANKOWĄ oraz panującym tu klimacie, który uwolni Cię od negatywnych skutków stresu i wdychanego smogu bez konieczności wyjazdu poza miasto.

Holistyczna pielęgnacja podczas rytuału, odżywi i zrewitalizuje skórę, silnie nawilży, poprawi elastyczność, jędrność i napięcie, uczyni ją jedwabiście gładkim, lśniącym i otulonym zmysłowym zapachem.

 

wariant 60 min.

wariant 90 min.

Rytuał Okazjonalny dla Dwojga "Prosecco i świece".

Rytuał w oparciu o masaż całego ciała ciepłym olejem z płonącej świecy.

W wariancie 90 minutowym rytuał dodatkowo zawiera: 
- odżywczo-wygładzający peeling cukrowy
- masaż twarzy
- maskę na twarz (dobrana do potrzeb skóry)

Całość prowadzona jednocześnie przez dwie masażystki.

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy ciepłym olejem z płonącej świecy oparta na potędze cennych naturalnych składników utworzone z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości oraz rąk masażysty.

Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz/lub tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku), która wprowadzi Was w stan błogiego relaksu a częśc główna opiera się na masażu całego ciała ciepłym olejem z płonącej świecy.

Na koniec poczęstujemy Was buteleczkami Prosecco lub nietuzinkowym napojem bezalkoholowym (do wyboru) wraz z dawką słodyczy w postaci pralin, doskonałej czekolady i pozostawimy samych w zaciszu klimatycznej tężni na wprost opływających solanką brzozowych gałązek.

350 zł

500 zł

 

 

CENA
1 osoba

CENA
2 osoby

RYTUAŁ SZAMPAŃSKA ROZKOSZ PŁONĄCA ŚWIECĄ 90 minut

Rytuał Szampańska Rozkosz zawiera:
- Odżywczo-wygładzający peeling cukrowy
- Masaż całego ciała ciepłym olejem z płonącej świecy
- Maskę na twarz z masażem twarzy (maska dobrana do potrzeb skóry)

Opcja dla dwóch osób prowadzona jednocześnie przez dwie masażystki.

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy ciepłym olejem z płonącej świecy oparta na potędze cennych naturalnych składników utworzone z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości oraz rąk masażysty. Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku) która wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

Na koniec poczęstujemy Was buteleczkami Prosecco lub nietuzinkowym napojem bezalkoholowym (do wyboru) wraz z dawką słodyczy w postaci pralin, doskonałej czekolady i pozostawimy samych w zaciszu klimatycznej tężni na wprost opływających solanką brzozowych gałązek.

 300 zł

500 zł

RYTUAŁ CZAR CZEKOLADY 90 minut

Rytuał Czar Czekolady zawiera:
- Peeling o zapachu czekoladowo-pomarańczowym,
- Masaż całego ciała gorącą czekoladą,
- Maskę na twarz z masażem twarzy (maska dobrana do potrzeb skóry)

Opcja dla dwóch osób prowadzona jednocześnie przez dwie masażystki.

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy oparta na potędze cennych składników naturalnej gorzkiej czekolady, uwalniajacej endorfiny oraz rąk masażysty. Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku), która wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

Zabieg idealny dla skóry szarej, zmęczonej, wymagającej natłuszczenia i nawilżenia. 

Na koniec poczęstujemy Was buteleczkami Prosecco lub nietuzinkowym napojem bezalkoholowym (do wyboru) wraz z dawką słodyczy w postaci pralin, doskonałej czekolady i pozostawimy samych w zaciszu klimatycznej tężni na wprost opływających solanką brzozowych gałązek.

 300 zł

500 zł

RYTUAŁ GORĄCYMI MUSZLAMI LAVA SHELLS 90 minut

Rytuał gorącymi Muszlami Lava Shells zawiera:
- Aromatyczny, kremowy peeling
- Masaż całego ciała gorącymi Muszlami Lava Shells
- Maskę na twarz z masażem twarzy (maska dobrana do potrzeb skóry)

Opcja dla dwóch osób prowadzona jednocześnie przez dwie masażystki.

Ekskluzywna ceremonia masażu całego ciała oraz twarzy gorącymi muszlami Lava Shells, w 100% naturalnymi, pochodzącymi z wybrzeża Filipin - to absolutny światowy hit! Podczas masażu muszle rozgrzewają się, uwalniając jony wapnia, które są przyswajane przez skórę wspierając naturalne procesy jej odnowy. Działają odprężająco, rozluźniają oraz zwalczają ogólne napięcie. Rytuał rozpoczyna się demakijażem oraz tonizacją twarzy przy użyciu gorących lub zimnych ręczników (w zależności od pory roku), która wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

Na koniec poczęstujemy Was Egzotycznym Drinkiem lub nietuzinkowym napojem bezalkoholowym (do wyboru) wraz z dawką słodyczy w postaci pralin, doskonałej czekolady i pozostawimy samych w zaciszu klimatycznej tężni na wprost opływających solanką brzozowych gałązek.

 350 zł

600 zł

 

laser zabieg

Powiedz KONIEC NIECHCIANEMU OWŁOSIENIU
- wybierz naszą skuteczną epilację laserem diodowym!

Najnowszy laser światłowodowy GSD® Coolite Pro™ już w naszym salonie!

Sprzęt klasy premium, spełniający najwyższe normy urządzenia medycznego!

Sprawdź nasze atracyjne ceny i czekające na Ciebie PROMOCJE!